satın almak BYCHPS ile 03440605Z
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 240V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Dizi: | 344 |
| Diğer isimler: | 344605 |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Panel Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 03440605Z |
| Sigorta Tipi: | Holder |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | 3AG |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Holder 15A 240V 1 Circuit Cartridge Panel Mount |
| Açıklama: | FUSE HLDR CART 240V 15A PNL MNT |
| Güncel Beğeni: | 15A |
| İletişim Malzeme: | Brass |
| İletişim Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |