satın almak BYCHPS ile 03540602ZXGY
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Dizi: | OMNI-BLOK® 354 |
| Diğer isimler: | 03540602ZXGY-ND 354602-GY F4926 |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 03540602ZXGY |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | 3AB, 3AG |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 20A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Açıklama: | FUSE BLOCK CART 600V 20A CHASSIS |
| Güncel Beğeni: | 20A |
| İletişim Malzeme: | Phosphorus Bronze |
| İletişim Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |