satın almak BYCHPS ile 05200004Z
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Fesih Stili: | Solder Lug |
| Dizi: | OMNI-BLOK® 520 |
| Diğer isimler: | 05200004Z-ND 5200004Z 520004 F1503 |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 05200004Z |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 5mm x 20mm |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | 5mm x 20mm |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 10A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Açıklama: | FUSE BLOCK CART 600V 10A CHASSIS |
| Güncel Beğeni: | 10A |
| İletişim Malzeme: | Brass |
| İletişim Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |