satın almak BYCHPS ile 0805J2000680GQT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 200V |
|---|---|
| Hata payı: | ±2% |
| Kalınlığı (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 0805J2000680GQT |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Özellikler: | Epoxy Mountable, High Q, Low Loss |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 68pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0805 |
| kapasitans: | 68pF |