satın almak BYCHPS ile 0BLS001.T
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 0.406" Dia x 1.375" L (10.31mm x 34.93mm) |
| Dizi: | BLS |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 5AG, 10mm x 38.1mm |
| Diğer isimler: | 0BLS001.T-ND 0BLS001T BLS001 BLS001.T BLS001T BLS1 F1780 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 0BLS001.T |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CARTRIDGE 1A 600VAC 5AG |
| DC Soğuk Direnci: | 0.944 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 1A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 10kA |
| Onaylar: | CSA, UL |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |