satın almak BYCHPS ile 0RLS070.V
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 600V |
| Boyut / Boyut: | 1.311" Dia x 5.874" L (33.30mm x 149.20mm) |
| Dizi: | POWR-GARD® RLS |
| Tepki Süresi: | Fast |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Diğer isimler: | RLS070 RLS070.V RLS70 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Holder |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | - |
| Üretici parti numarası: | 0RLS070.V |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| Özellikler: | - |
| Açıklama: | FUSE CRTRDGE 70A 600VAC CYLINDR |
| Güncel Beğeni: | 70A |