satın almak BYCHPS ile 16SVP100M
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 16V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | OS-CON™, SVP |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 133.5mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 2.67A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | P16457TR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 16SVP100M |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 100µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 35 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD |
| kapasitans: | 100µF |
| Uygulamalar: | - |
| Email: | [email protected] |