satın almak BYCHPS ile 16VT175U
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 16V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 3s |
| Kalınlığı (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.848" L x 0.144" W (21.55mm x 3.65mm) |
| Dizi: | POLY-FUSE®, VT |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 90 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 25 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Strap |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | User Defined |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 16VT175U |
| kurşun Aralığı: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 16V Ih User Defined Strap |
| Açıklama: | PTC RESETTABLE 16V 1.75A STRAP |
| Güncel - Trip (It): | 3.8A |
| Güncel - Max: | 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 1.75A |
| Onaylar: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |