satın almak BYCHPS ile 170M3218
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | 700V |
| Boyut / Boyut: | 1.969" L x 1.772" W x 2.283" H (50.00mm x 45.00mm x 58.00mm) |
| Dizi: | - |
| Tepki Süresi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Rectangular, Blade |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Bolt Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Erime I²t: | 10000 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 170M3218 |
| sigorta Tipi: | Square |
| Özellikler: | Indicating |
| Açıklama: | FUSE SQ 350A 700VAC RECTANGULAR |
| Güncel Beğeni: | 350A |
| Sınıf: | - |
| Anma Gerilimi @ Kapasitesi Breaking: | 200kA |
| Onaylar: | CE, CSA, UR |
| Uygulamalar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |