satın almak BYCHPS ile 1808Y5000823MDR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 500V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Kalınlığı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| sıcaklık Katsayısı: | X7R |
| Boyut / Boyut: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Paket / Kutu: | 1808 (4520 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | 1808Y5000823MDR |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.082µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
| Açıklama: | CAP CER 0.082UF 500V X7R 1808 |
| kapasitans: | 0.082µF |