satın almak BYCHPS ile 2035-60-SMLF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - DC (Nom) Aşırı Spark: | 600V |
|---|---|
| Hata payı: | -12%, +15% |
| Dizi: | 2035 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 2-SMD Cylinder Square End |
| Kutup Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2035-60-SMLF |
| Darbe Deşarj Akımı (8 / 20μs): | 5000A (5kA) |
| Kısa fail: | No |
| Genişletilmiş Açıklama: | Gas Discharge Tube 5000A (5kA) -12%, +15% 2 Pole Surface Mount |
| Açıklama: | GDT 600V -12%, +15% 5KA SMD |
| Email: | [email protected] |