satın almak BYCHPS ile 25WXA330MEFC10X9
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Dizi: | WXA |
| titrek elektrik akımı: | 310mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 25WXA330MEFC10X9 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.197" (5.00mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitans: | 330µF |