satın almak BYCHPS ile 2954947
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | 250V |
|---|---|
| Fesih Stili: | - |
| Dizi: | - |
| Diğer isimler: | EMG45-SI8E EMG45SI8E |
| Oryantasyon: | - |
| Devre sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 2954947 |
| Sigorta Tipi: | Block |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 5mm x 20mm |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | 5mm x 20mm |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Block 6.3A 250V 8 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Açıklama: | FUSE BLOCK CART 250V 6.3A DIN |
| Güncel Beğeni: | 6.3A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Finish: | - |
| Email: | [email protected] |