satın almak BYCHPS ile 2DB1184Q-13
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 50V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 1V @ 200mA, 2A |
| transistör Türü: | PNP |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-252, (D-Pak) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 15W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Diğer isimler: | 2DB1184Q-13DI 2DB1184Q-13DI-ND 2DB1184Q-13DITR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2DB1184Q-13 |
| Frekans - Geçiş: | 110MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 3A 110MHz 15W Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Açıklama: | TRANS PNP 50V 3A DPAK |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 120 @ 500mA, 3V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 1µA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 3A |
| Email: | [email protected] |