satın almak BYCHPS ile 2SK066400L
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 3.5V @ 100µA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SMini3-G1 |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 50 Ohm @ 20mA, 5V |
| Güç Tüketimi (Max): | 150mW (Ta) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-70, SOT-323 |
| Diğer isimler: | 2SK066400LTR |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 2SK066400L |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 15pF @ 5V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | - |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 50V 100mA (Ta) 150mW (Ta) Surface Mount SMini3-G1 |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 50V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 50V 100MA SMINI-3 |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 100mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |