satın almak BYCHPS ile 400CXW150MEFC18X31.5
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 400V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Dizi: | CXW |
| titrek elektrik akımı: | 890mA |
| polarizasyon: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 400CXW150MEFC18X31.5 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.295" (7.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL |
| kapasitans: | 150µF |