satın almak BYCHPS ile 4310M-102-122LF
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±2% |
|---|---|
| sıcaklık Katsayısı: | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-SIP |
| Boyut / Boyut: | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| Dizi: | 4300M |
| Direnç (Ohm): | 1.2k |
| Güç Başına Eleman: | 400mW |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-SIP |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Dirençler sayısı: | 5 |
| Pin sayısı: | 10 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 4310M-102-122LF |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.250" (6.35mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.2k Ohm ±2% 400mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP |
| Açıklama: | RES ARRAY 5 RES 1.2K OHM 10SIP |