satın almak BYCHPS ile 4403-040
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 50V |
|---|---|
| Hata payı: | - |
| Konu Boyutu: | 4-40 |
| sıcaklık Katsayısı: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.125" Dia x 0.215" L (3.18mm x 5.47mm) |
| Dizi: | 4403 |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Axial, Bushing |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 4403-040 |
| ekleme Kaybı: | 42dB @ 100MHz |
| Yükseklik (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 0.027µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing |
| Açıklama: | CAP FEEDTHRU 0.027UF 50V AXIAL |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | - |
| Geçerli: | 10A |
| kapasitans: | 0.027µF |
| Email: | [email protected] |