satın almak BYCHPS ile 564R30GAQ10
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Anma: | 3000V (3kV) |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Kalınlığı (Max): | - |
| sıcaklık Katsayısı: | U2J |
| Boyut / Boyut: | 0.331" Dia (8.40mm) |
| Dizi: | Cera-Mite 564R |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 564R30GAQ10 |
| kurşun Stil: | Straight |
| kurşun Aralığı: | 0.252" (6.40mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.520" (13.20mm) |
| Özellikler: | - |
| Başarısızlık oranı: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 10pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc |
| Açıklama: | CAP CER 10PF 3KV U2J RADIAL |
| kapasitans: | 10pF |