satın almak BYCHPS ile 5962-9088203V2A
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 4.6 V ~ 16 V, ±2.3 V ~ 8 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş Ofset: | 80µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-LCCC (8.89x8.89) |
| Dönüş oranı: | 2.7 V/µs |
| Dizi: | LinCMOS™ |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 20-CLCC |
| çıkış Tipi: | Rail-to-Rail |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 5962-9088203V2A |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün: | 1.9MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 20-LCCC (8.89x8.89) |
| Açıklama: | IC OPAMP GP 1.9MHZ RRO 20LCCC |
| Güncel - Tedarik: | 1.1mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 50mA |
| Güncel - Giriş Bias: | 1pA |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |