satın almak BYCHPS ile 7170.0470
Garanti ile satın alın
| Voltaj: | - |
|---|---|
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Dizi: | 231660 |
| Oryantasyon: | Horizontal |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | PCB |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7170.0470 |
| Sigorta Tipi: | Clip |
| sigorta Tipi: | Cartridge |
| sigorta Boyutu: | 0.406" Dia (10.3mm x 38mm) |
| Ile Kullanım / İlgili Ürünler İçin: | MIDGET |
| Genişletilmiş Açıklama: | Fuse Clip 20A 1 Circuit Cartridge PCB |
| Açıklama: | FUSE CLIP CARTRIDGE 20A PCB |
| Güncel Beğeni: | 20A |
| İletişim Malzeme: | Bronze |
| İletişim Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |