satın almak BYCHPS ile 72V261LA15TF8
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 64-TQFP (10x10) |
| Dizi: | 72V |
| Retransmit Yeteneği: | Yes |
| Programlanabilir Bayraklar Destek: | Yes |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 64-LQFP |
| Diğer isimler: | IDT72V261LA15TF8 IDT72V261LA15TF8-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Hafıza boyutu: | 144K (16K x 9) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 72V261LA15TF8 |
| Görev, işlev: | Synchronous |
| FWFT Destek: | Yes |
| genleşme Tipi: | Depth, Width |
| Açıklama: | IC FIFO SS 8192X18 15NS 64QFP |
| Veri hızı: | 66.7MHz |
| Güncel - Kaynağı (Max): | 55mA |