satın almak BYCHPS ile 7447629047
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 2520 |
| Boyut / Boyut: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | WE-GFH |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 20 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-7307-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Powdered Iron |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7447629047 |
| İndüktans: | 4.7µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekans - Deney: | 7.96MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 72MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4.7µH Unshielded Inductor 510mA 900 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 4.7UH 510MA 900 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 900 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 510mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |