satın almak BYCHPS ile 7447709271
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-PD |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-1697-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7447709271 |
| İndüktans: | 270µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 2.5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 270µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 330 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 270UH 1.6A 330 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 330 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 1.6A |
| Güncel - Doygunluk: | 2.1A |
| Email: | [email protected] |