satın almak BYCHPS ile 744870151
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±20% |
|---|---|
| Test İndüktansı - Bağlı Dizilimde: | 600µH |
| Boyut / Boyut: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-DD |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-2331-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Rulo sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 744870151 |
| Endüktans - Paralel Bağlanın'dk: | 150µH |
| Yükseklik: | 0.335" (8.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 400 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Açıklama: | INDUCT ARRAY 2 COIL 150UH SMD |
| DC Direnç (DCR) - Serisi: | - |
| DC Direnci (DCR) - Paralel: | 400 mOhm Max |
| Geçerli Doygunluk - Seriler: | 850mA |
| Geçerli Doygunluk - Paralel: | 1.7A |
| Aktüel Reyting - Seri: | 500mA |
| Aktüel Reyting - Paralel: | 1A |
| Email: | [email protected] |