satın almak BYCHPS ile 74LCX139MTR
Garanti ile satın alın
| Gerilimi Kaynak: | Single Supply |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 3.6 V |
| tip: | Decoder/Demultiplexer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SO |
| Dizi: | 74LCX |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 74LCX139MTR |
| bağımsız Devreler: | 2 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Decoder/Demultiplexer 1 x 2:4 16-SO |
| Açıklama: | IC DECODER/DEMUX 2-4 LINE 16SOIC |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 24mA, 24mA |
| Devre: | 1 x 2:4 |
| Email: | [email protected] |