satın almak BYCHPS ile 74LVC161284DGGRG4
Garanti ile satın alın
| Besleme gerilimi: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-TSSOP |
| Dizi: | 74LVC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Bit sayısı: | 19 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74LVC161284DGGRG4 |
| Mantık türü: | IEEE STD 1284 Translation Transceiver |
| Genişletilmiş Açıklama: | IEEE STD 1284 Translation Transceiver IC 48-TSSOP |
| Açıklama: | IC 19BIT BUS INTERFACE 48-TSSOP |
| Email: | [email protected] |