satın almak BYCHPS ile 74VHC16240TTR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-TSSOP |
| Dizi: | 74VHC |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| çıkış Tipi: | Push-Pull |
| Diğer isimler: | 497-2924-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Elementlerin sayısı: | 4 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | 74VHC16240TTR |
| Mantık türü: | Buffer, Inverting |
| Giriş tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, Inverting Element 4 Bit per Element Push-Pull Output 48-TSSOP |
| Açıklama: | IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 8mA, 8mA |