satın almak BYCHPS ile 824551600
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Standoff (Typ) Ters: | 6V (Max) |
|---|---|
| Gerilim - Sıkıştırma (Max) @ Ipp: | 10.3V |
| Gerilim - Arıza (Min.): | 7.02V (Typ) |
| tip: | Zener |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-214AB |
| Dizi: | WE-TVSP |
| Güç Hattı Koruması: | No |
| Güç - Pik Nabız: | 3000W (3kW) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-214AB, SMC |
| Diğer isimler: | 732-9870-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 824551600 |
| Açıklama: | TVS DIODE 6VWM 10.3VC DO214AB |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 291.3A |
| Kapasitans @ Frekansı: | - |
| Çift Yönlü Kanallar: | 1 |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |