satın almak BYCHPS ile 82550110
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 18V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 15.3V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 20.7V |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Diğer isimler: | 732-2544-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount, MLCV |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 14VDC |
| Maksimum AC Volt: | 11VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 82550110 |
| Enerji: | 0.10J |
| Açıklama: | VARISTOR 18V 100A 0805 |
| Akım - dalgalanma: | 100A |
| Kapasitans @ Frekansı: | 750pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |