satın almak BYCHPS ile 85102331
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | - |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | - |
| Fesih Stili: | Screw Terminal |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Max |
| Dizi: | KSW3-JS |
| röle Tipi: | Safety |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 60°C |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 85102331 |
| Özellikler: | LED Indicator |
| Genişletilmiş Açıklama: | Safety Relay 3PST (3 Form A) 24VDC Coil DIN Rail |
| Açıklama: | RELAY SAFETY 3PST 5A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 5A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Formu: | 3PST (3 Form A) |
| bobin Gerilimi: | 24VDC |
| Bobin tipi: | - |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | - |
| Email: | [email protected] |