satın almak BYCHPS ile 8530680000
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 172.5 VAC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 34.5 VAC |
| Fesih Stili: | Screw Terminal |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Max |
| Dizi: | PRS |
| röle Tipi: | General Purpose with Socket |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | PRS230VACLD2CODPDT |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 50°C |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Üretici parti numarası: | 8530680000 |
| Özellikler: | LED Indicator |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 230VAC Coil DIN Rail |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 230V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 10A |
| İletişim Malzeme: | - |
| İletişim Formu: | DPDT (2 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 230VAC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | 760 VA |
| Email: | [email protected] |