satın almak BYCHPS ile 8921130000
Garanti ile satın alın
| Gerilim Turn On (Max): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Kapat Gerilim (Min): | 7.2 VAC |
| Fesih Stili: | Screwless Clamp |
| anahtarlama Gerilim: | 250VAC - Max |
| Dizi: | RCM KITP |
| Yayın Saati: | 10ms |
| röle Tipi: | General Purpose with Socket |
| paketleme: | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 70°C |
| Zaman İşlet: | 15ms |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 8921130000 |
| Özellikler: | LED Indicator |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose with Socket Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil DIN Rail |
| Açıklama: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V |
| İletişim Değerlendirme (Güncel): | 6A |
| İletişim Malzeme: | Silver Nickel (AgNi) |
| İletişim Formu: | 4PDT (4 Form C) |
| bobin Gerilimi: | 24VAC |
| Bobin tipi: | Non Latching |
| bobin Direnci: | - |
| bobin Gücü: | 1 VA |
| Bobin Mevcut: | 41.6mA |
| Email: | [email protected] |