satın almak BYCHPS ile ACST1235-7G
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 700V |
|---|---|
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 1V |
| triyak Tipi: | Standard |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | D2PAK |
| Dizi: | ACS™/A.S.D® |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diğer isimler: | 497-10869-5 ACST12357G |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ACST1235-7G |
| Genişletilmiş Açıklama: | TRIAC Standard 700V 12A Surface Mount D2PAK |
| Açıklama: | TRIAC 700V 12A D2PAK |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 12A |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 120A, 126A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 50mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 35mA |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |