satın almak BYCHPS ile AD8182ANZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | - |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | ±4 V ~ 6 V |
| Anahtar Devresi: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-PDIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| Kanal Sayısı: | 2 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 2:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | AD8182ANZ |
| Özellikler: | Buffered |
| Genişletilmiş Açıklama: | Video Switch IC 2 Channel 14-PDIP |
| Açıklama: | IC MULTIPLEXER DUAL 2X1 14DIP |
| Uygulamalar: | Video |
| -3dB Bant Genişliği: | 780MHz |
| Email: | [email protected] |