satın almak BYCHPS ile ADC0848BCV
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 4.5 V ~ 6 V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 4.5 V ~ 6 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Dizi: | - |
| Örnekleme Oranı (Per Second): | 25k |
| referans Tipi: | External |
| Oranı - S / H: ADC: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-LCC (J-Lead) |
| Diğer isimler: | *ADC0848BCV 296-36343-5 ADC0848BCV-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Giriş Sayısı: | 4, 8 |
| Bit sayısı: | 8 |
| A / D Dönüştürücü Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ADC0848BCV |
| Giriş tipi: | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 8 Bit Analog to Digital Converter 4, 8 Input 1 SAR 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Açıklama: | IC ADC 8BIT MPU COMPAT 28-PLCC |
| veri Arabirimi: | Parallel |
| yapılandırma: | MUX-ADC |
| Mimari: | SAR |
| Email: | [email protected] |