satın almak BYCHPS ile ADC12081CIVT/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik, Dijital: | 5V |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik, Analog: | 5V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 32-TQFP (7x7) |
| Dizi: | - |
| Örnekleme Oranı (Per Second): | 5M |
| referans Tipi: | External |
| Oranı - S / H: ADC: | 1:1 |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 32-LQFP |
| Diğer isimler: | *ADC12081CIVT *ADC12081CIVT/NOPB ADC12081CIVT ADC12081CIVT-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 75°C |
| Giriş Sayısı: | 1 |
| Bit sayısı: | 12 |
| A / D Dönüştürücü Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ADC12081CIVT/NOPB |
| Giriş tipi: | Single Ended |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 32-TQFP (7x7) |
| Açıklama: | IC ADC 12BIT 5MSPS 32LQFP |
| veri Arabirimi: | Parallel |
| yapılandırma: | S/H-ADC |
| Mimari: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |