satın almak BYCHPS ile ADS7846IGQCR
Garanti ile satın alın
| Voltage Reference: | External, Internal |
|---|---|
| Gerilim - Tedarik: | 2.2 V ~ 5.25 V |
| Dokunmatik ekran: | 4 Wire Resistive |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Dizi: | - |
| Çözünürlük (Bit): | 12 b |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 48-VFBGA |
| Diğer isimler: | 296-14470-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Üretici parti numarası: | ADS7846IGQCR |
| arayüzey: | SPI |
| Genişletilmiş Açıklama: | Touchscreen Controller 4-Wire 12 bit MICROWIRE™, QSPI™, Serial, SPI™ Interface 48-BGA MICROSTAR JUNIOR (4x4) |
| Açıklama: | IC TOUCH SCREEN CNTRLLR 48-BGA |
| Güncel - Tedarik: | 500µA |
| Email: | [email protected] |