satın almak BYCHPS ile ALS80A184KF025
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 25V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Dizi: | ALS80 |
| titrek elektrik akımı: | 17.6A @ 100Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | 399-14341 A381LM184M025A |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ALS80A184KF025 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.874" (22.20mm) |
| Empedans: | 13 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.213" (107.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 180000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 13 mOhm @ 100Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 180000UF 20% 25V SCREW |
| kapasitans: | 180000µF |