satın almak BYCHPS ile AN32051A-PB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.1V ~ 5.6 V |
|---|---|
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 35-VFBGA, WLCSP |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AN32051A-PB |
| arayüzey: | SPI |
| Ekran tipi: | LED |
| Rakamlar veya Karakterler: | - |
| Açıklama: | IC LED DVR MATRIX 35UBGA |
| Güncel - Tedarik: | - |
| yapılandırma: | Dot Matrix |
| Email: | [email protected] |