satın almak BYCHPS ile AN32183A-VF
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-SOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-LSSOP (0.240", 6.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AN32183A-VF |
| arayüzey: | I²C |
| Ekran tipi: | LED |
| Rakamlar veya Karakterler: | - |
| Açıklama: | IC LED DVR MATRIX 24SSOP |
| Güncel - Tedarik: | - |
| yapılandırma: | Dot Matrix |
| Email: | [email protected] |