satın almak BYCHPS ile AN5278
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 12 V ~ 26 V |
|---|---|
| tip: | Class AB |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 9-HSIP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 9-HSIP |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ~ 70°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 9W x 1 @ 8 Ohm |
| Üretici parti numarası: | AN5278 |
| Özellikler: | Mute, Tone and Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class AB 9-HSIP |
| Açıklama: | IC AUDIO AMP 4.8W SIL-9 W/FIN |
| Email: | [email protected] |