satın almak BYCHPS ile AN80L32RMSTX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.2V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3.6 V ~ 14.5 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | MINI-5D |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-74A, SOT-753 |
| Diğer isimler: | AN80L32RMSTXTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C ~ 85°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | AN80L32RMSTX |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.2V 150mA MINI-5D |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.2V 0.15A MINI5D |
| Akım - Çıkış: | 150mA |
| Akım - Limiti (Min): | 180mA |