satın almak BYCHPS ile APA750-FG896A
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Toplam RAM Uçları: | 147456 |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 896-FBGA (31x31) |
| Dizi: | ProASICPLUS |
| Paket / Kutu: | 896-BGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| G / Ç sayısı: | 562 |
| Gates'in sayısı: | 750000 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | APA750-FG896A |
| Açıklama: | IC FPGA 562 I/O 896FBGA |
| Email: | [email protected] |