satın almak BYCHPS ile APT60DS20HJ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tepe Ters (Max): | 200V |
|---|---|
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 900mV @ 60A |
| teknoloji: | Schottky |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-227 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | APT60DS20HJ |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bridge Rectifier Single Phase 200V 90A Chassis Mount SOT-227 |
| diyodu, tip: | Single Phase |
| Açıklama: | MOD DIODE 200V SOT-227 |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 1mA @ 200V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 90A |
| Email: | [email protected] |