satın almak BYCHPS ile AQG22105
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 75 ~ 264 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4 ~ 6VDC |
| Fesih Stili: | PC Pin |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-SIP |
| Dizi: | AQ-G |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 4-SIP |
| çıkış Tipi: | AC, Zero Cross |
| Diğer isimler: | 255-2102-5 AQG22105-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQG22105 |
| Yük akımı: | 2A |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Açıklama: | SSR 2A 264VAC 5VDC-IN ZERO-CROSS |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |