satın almak BYCHPS ile AQS225R2SZ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 80 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.14VDC |
| Fesih Stili: | Gull Wing |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SOP |
| Dizi: | PhotoMOS™ AQS |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | AC, DC (RF) |
| Devlet Direnişi (Maks): | 15 Ohm |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQS225R2SZ |
| Yük akımı: | 70mA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay 4PST (4 Form A) 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Açıklama: | RELAY OPTO 80V 0.07A SOP16 |
| Devre: | 4PST (4 Form A) |
| Email: | [email protected] |