satın almak BYCHPS ile AQW414EHA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.14VDC |
| Fesih Stili: | Gull Wing |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SMD |
| Dizi: | PhotoMOS™ AQW |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | AC, DC |
| Diğer isimler: | 255-1428-5 |
| Devlet Direnişi (Maks): | 35 Ohm |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQW414EHA |
| Yük akımı: | 100mA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay DPST (2 Form B) 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Açıklama: | RELAY OPTO DPST-NC 100MA 400V |
| Devre: | DPST (2 Form B) |
| Email: | [email protected] |