satın almak BYCHPS ile AQY221N3V
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Yük: | 0 ~ 25 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.14VDC |
| Fesih Stili: | SMD (SMT) Tab |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 4-SSOP |
| Dizi: | PhotoMOS™ AQY |
| röle Tipi: | Relay |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| çıkış Tipi: | AC, DC (RF) |
| Diğer isimler: | 255-1982 AQY221N3V-ND |
| Devlet Direnişi (Maks): | 7.5 Ohm |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AQY221N3V |
| Yük akımı: | 150mA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Açıklama: | RELAY OPTO AC/DC 25V 150MA 4SSOP |
| Devre: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |