satın almak BYCHPS ile AS1111A-BWLT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Min.): | 0.15V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme (Max): | 3.6V |
| Gerilim - Çıkış: | - |
| tip: | Linear |
| Topoloji: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-WLCSP (1.17x0.77) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-UFBGA, WLCSP |
| Diğer isimler: | 193270005 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AS1111A-BWLT |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Sıklık: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LED Driver IC 2 Output Linear Analog, PWM Dimming 80mA 6-WLCSP (1.17x0.77) |
| karartma: | Analog, PWM |
| Açıklama: | IC LED DVR DUAL 80MA 6WLCSP |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 80mA |
| Uygulamalar: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |